WINKELWAGEN
0
TOTAAL € 0,00
Artikelnummer 60274
Fabrikantnummer TL-SM5110-SR
Prijs € 31,99
Voorraad 0
Levering Dit artikel is een bestelartikel en wordt op uw verzoek besteld.
Fabrieksgarantie Bring in Service (24 maanden)
Productvergelijking Product toevoegen aan vergelijking

Productinformatie

Design
Kleur van het product
Grijs, Wit
Prestatie
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Vezel-optische connector
LC (UPC)
Vezelkabel diameters ondersteund
50/125,62.5/125 µm
Maximaal bereik
300 m
Golflengte
850 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Ja
Kenmerken
Kleur van het product
Zilver
Hot-swap
Ja
Certificering
FCC, CE
Energie
Ingangsspanning
3.3 V
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent

Er kunnen geen rechten aan deze gegevens worden ontleend. Gistron BV is niet aansprakelijk voor schade welke kan ontstaan als gevolg van onjuiste of incomplete informatie op deze website.